PAG

 
 

PAG

 

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne i meble ze stali nierdzewnej

 
 

Strona główna / O firmie

 

O firmie PAG

O firmie
   

 

Firma PAG działa na rynku od 1995r.

Nasza firma w początkowym okresie zaopatrywała klientów w podstawowe urządzenia gastronomiczne i piekarnicze. Wraz z rozwojem rynku nasza firma systematycznie wzbogacała swoją ofertę. Na mocy porozumień, które zawarła z innymi podmiotami działającymi w obszarze gastronomii, piekarnictwa, utworzyła instytucję mogącą zrealizować każdą inwestycję od projektu po wykonawstwo. Stworzyliśmy kompleksową usługę za którą ponosimy pełną odpowiedzialność.

W Naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki zakres usług, dobranych tak, aby ułatwić Państwu realizację pomysłu, wizji, koncepcji, oraz dopomóc we wdrażaniu systemu HACCP. Pracujący dla nas specjaliści są gwarancją jakości wykonanej usługi. Ze względu na wymagania rynku oraz oczekiwania klientów, poszerzyliśmy naszą ofertę o doradztwo biznesowe, między innymi w zakresie pozyskiwania funduszy unijnych.
 

Obecnie stosowane rozwiązania technologiczne muszą spełnić podstawowy warunek - bezpieczeństwo zdrowotne. Firma PAG wdraża ten system u swoich partnerów (to się sprawdza). W całej Europie winien funkcjonować system zarządzania bezpieczeństwem żywności, również w Polsce. Niezależnie od tego, jaką działalność prowadzisz, nie możesz po prostu zignorować ludzi, bo to oni mają czuć się bezpiecznie. Aby stać się członkiem tej społeczności i pokazać, że pragniesz świadczyć jej usługi bezpieczne musisz włączyć się do tego systemu. Wiesz przecież, że zrobi to konkurencja...

 

 

^do góry^

 

Copyright © 2003-2011 phu PAG. Wszystkie prawa zastrzeżone.